Sprzedam bardzo ładny i mało wymagający ogród działkowy o powierzchni 400 m2.

  • 20000.00 PLN
  • Data dodania: Grudzień 6, 2017
    • Zabrze, śląskie, Poland


Ogród położony jest w cichej i spokojnej części, oddalonej od ruchu ulicznego i zgiełku miasta na terenie ROD „Wypoczynek” w Zabrzu przy ul.Ogrodowej,
Większość ogrodu stanowi trawnik z drzewami owocowymi, posadzone są niewielkie pojedyncze krzaczki porzeczki, agrestu, jeżyn a także różne rodzaje kwiatów wzdłuż chodnika. Doprowadzona jest instalacja elektryczna i wodna. Ogród odgradza od alejki wysoki, gęsty żywopłot a od sąsiadujących działek - siatka ogrodzeniowa.
Na terenie ogródka jest murowana altana o powierzchni 20m2 wyposażona w lodówkę, stoły, krzesła, tapczan. Obok jest zadaszona część tarasowa z winoroślą oraz huśtawka. W tylnej części budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze do przechowywania np. narzędzi ogrodniczych, grilla, kosiarki itp. Wejście do altany częściowo przysłonięte przez wysokie tuje. W narożnej części ogrodu, w ziemi, jest wymurowany kompostownik.

Nr telefonu: 600 624 582
Powierzchnia m2: 400
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty