działka ROD Żabieniec Łódź

  • 18500.00 PLN
  • Data dodania: Kwiecień 27, 2018
    • Łódź, łódzkie, Poland

Ogród działkowy jest na Żabieńcu u zbiegu ulic Woronicza i Turoszowskiej. Strefa ZERO. Klin między ulicą Turoszowską, rzeką Bałutka, torami kolejowymi i słupami wysokiego napięcia. Żaden inwestor nie sięgnie po te tereny. Na działce domek murowany zgodnie z regulaminem Pracowniczych Ogródków Działkowych. W domku bieżąca woda, energia elektryczna, pokój, kuchnia, wc, mini przedpokój z tyłu pomieszczenie na narzędzia.Wyposażenie: kuchnia węglowa, kuchnia gazowa 3 palnikowa, butla gazowa 11 kg, kuchenka mikrofalowa, bojler ciepłej wody, stół ogrodowy + krzesła, kosiarka elektryczna do trawy, podcinarka elektryczna do trawy, piły, grabie, szpadle, przedłużacz 30 m, wąż do podlewania z wózkiem, beczki na deszczówkę, pompa elektryczna zanurzeniowa do beczek, narzędzia ogrodnicze itd. Działka ogrodzona, ze wszystkich stron inne działki.
Dom zabezpieczony na zimę kratami i stalowymi okiennicami. Zdejmowany licznik wody na zimę. Szklarnia - kiedyś opłacało się uprawiać własne pomidory i ogórki, dziś można przeznaczyć to na miejsce dla dzieci które w czasie deszczu się nudzą . Szkło hartowane nie ma szans by zrobić sobie krzywdę. Sprzedaję, bo nie mam zdrowia po operacji kręgosłupa, na dbanie o działkę. Miejsce idealne dla spędzenia weekendów.
Proszę o poważne oferty. Nie zależy mi na natychmiastowej sprzedaży. Nie mam długów i mam za co żyć.

Nr telefonu: 501 801 459
Powierzchnia m2: 301
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty