działka ROD Sowińskiego Warszawa

  • 120000.00 PLN
  • Data dodania: Kwiecień 27, 2018
    • Warszawa, mazowieckie, Poland

Do sprzedania przepiękna działka w ROD Sowińskiego przy ulicy Olbrachta 72 w Warszawie. Działka o powierzchni 473 m2 w pełni urządzona z domkiem o powierzchni użytkowej 50 m2 + 12 m2 balkonu + 12 m2 tarasu. W domku są dwie sypialnie na I piętrze dla 8 osób, na parterze pokój gościnny, kanapa z funkcją spania, aneks kuchenny, łazienka oraz schowek na narzędzia. W domku jest zasilanie 3-fazowe, klimatyzacja, ogrzewanie, wentylacja, prysznic, telewizja, nagłośnienie, lasery, system alarmowy z ochroną całego terenu oraz system rejestrowania obrazu. Do systemów podłączony jest Solid Security. W domku znajduje się bardzo bogate wyposażenie.
Na działce mnóstwo zieleni i kwiatów, boisko z bramkami, mini golf, strefa drzewek owocowych, oczko wodne, plaża, parasole, huśtawki. Teren otoczony zielenią – bardzo intymnie.
Cała działka jest automatycznie nawadniana oraz nawożona – praktycznie bezobsługowa. Gorąco polecam.

Nr telefonu: 695 000 000
Powierzchnia m2: 460
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty