Za darmo wynajmę ogródek działkowy

  • Darmowe
  • Data dodania: Styczeń 20, 2019
    • Kraków, małopolskie, Poland

Witam.

Mamy do użyczenia na ten rok ogródek działkowy na Ludwinowie (Ruczaj). Ogródek jest w opłakanym stanie, bardziej przypomina wysypisko śmieci niż działkę, ale jeśli ktoś jest zdeterminowany i na przykład ma kogoś do pomocy, to gwarantuję, że pod spodem jest ziemia, którą można dobrze wykorzystać. :) W zamian za odsprzątanie mogliby Państwo mieć ten ogródek przez rok zupełnie za darmo, ale ostrzegam, że tam się teraz przez śmieci nawet nie da wejść. Na działce, oprócz śmieci jest jakiś bardzo dobry orzech włoski i ledwo stojąca altanka. Pewnie jest coś jeszcze, ale nie udało się nam przebić przez to gruzowisko. My w tym roku na pewno nie damy rady się tym zająć, bo spodziewamy się trzeciego dziecka (jestem teraz w 8. miesiącu ciąży) i bardziej będziemy myśleć o przetrwaniu niż o ogródku. ;)

Szacowany czas odsprzątania to wg mnie około miesiąca pracy dla jednej osoby, przy czym można zacząć jeszcze przed sezonem, jak tylko roztopi się śnieg.

Jeśli ktoś chciałby obejrzeć działkę, to zapraszam tutaj: 50°02'26.5"N 19°56'03.8"E
https://goo.gl/maps/MLX3TgXLMxt.

Idąc od kościoła w stronę rzeki, trzeba skręcić w pierwszą alejkę w lewo i to chyba będzie szósty ogródek po prawej stronie w tej alejce. Nie da się pomylić. ;)

Nr telefonu: 508706265
Powierzchnia m2: 160
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty