sprzedam ogródek działkowy

  • 2800.00 PLN
  • Data dodania: Sierpień 31, 2017
    • Wałbrzych, dolnośląskie, Poland

Witam
Mam do sprzedania ogródek działkowy na podzamczu. Działka o nr 954 ma powierzchnię troszkę ponad 300m2. Umiejscowiona jest na samym końcu głównej alei, dlatego dojazd do niej jest wyśmienity. Spokój i cisza oraz mili sąsiedzi. Na działce znajduje się murowana altana z grillem, stelaż do szklarni, osobna toaleta, huśtawka dla dzieci, studnia oraz doprowadzona jest woda. Rośnie na niej piękny orzech włoski, dwie niesamowite wiśnie, kilka jabłoni, morela, śliwa, dorodny fioletowy winogron, krzaki czerwonej, czarnej i białej porzeczki, dużo bezkolcowych jeżyn, truskawki, poziomki, maliny, borówka amerykańska i kaukaska. Częściowo działka zagospodarowana jest na zasadach permakultury dlatego znajdują się na niej kwiaty jadalne zioła i warzywa. Nie mam czasu zajmować się nią dlatego szukam chętnych by skorzystali z jej dobrodziejstw. Wszystkie opłaty względem zarządu działek są uregulowane.

Nr telefonu: 733 887 681
Powierzchnia m2: 303
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty