Sprzedam działkę rekreacyjna Gorzów Wielkopolski

  • 27000.00 PLN
  • Data dodania: Maj 17, 2018
    • Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Poland

Oferuję do sprzedaży działkę rekreacyjną z wodą i prądem o powierzchni 345 m2 położoną w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kasprzaka.
Na działce stoi drewniany domek ogrodowy z tarasem, pomieszczeniem gospodarczym i toaletą pokryty blachodachówką.
W domku są panele połogowe, jest rozkładana sofa, stolik, dwa krzesła, dwie szafki wiszące, lodówka i sprzęt grający z głośnikami rozmieszczonymi wewnątrz i na zewnątrz.
W pomieszczeniu gospodarczym są panele podłogowe, jest kosiarka spalinowa i pompa elektryczna rozprowadzająca wodę do kranu, toalety i do podlewania.
W zacisznym miejscu zlokalizowana jest drewniana wiata ze sztuczną trawą na podłożu, pokryta blachą z drewnianymi meblami ogrodowymi (stół i dwie ławy). Obok stoi murowany grill z granitowym blatem i wędzarnia. Jest też miejsce na ognisko wokół którego wyłożone są kamienie łupkowe.
W centralnej części działki jest trawa z rolki z systemem nawadniania otoczona kamieniami, wśród których rosną są liczne rośliny. Pod trawą złożona jest siatka przeciw kretom, a pod kamieniami geowłóknina przeciw chwastom.
Na działce są też drzewa: 2 jabłonie, 2 śliwy, 2 wiśnie, 1 grusza i 1 czereśnia oraz krzewy: 4 borówki amerykańskie, 3 jeżyny bezkolcowe, 2 jagody kamczackie, 1 czerwona porzeczka i winogron.
W 2017 roku działka otrzymała tytuł najładniejszej w kategorii działek rekreacyjnych.
Zapraszam do oglądania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr: 506128841 .

Nr telefonu: 506 128 841
Powierzchnia m2: 345
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty