NIEWODNICA-ZALESIANY-BIAŁYSTOK

  • Proszę o kontakt
  • Data dodania: Maj 15, 2018
    • Niewodnica, Białystok, podlaskie, Poland

Dwie ,położone obok siebie działki ,każda po 715m2. Usytuowane są na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego – Zalesiany – k. Niewodnicy Kościelnej. Odległość od Białegostoku ok. 7km. Jeszcze w tym roku dojazd budowaną trasą szybkiego ruchu – Białystok – Łapy. Każda z działek posiada oddzielne ogrodzenie i obsadzone są tujami co daje poczucie prywatności. Na jednej z nich zbudowany jest drewniany dom na solidnym betonowym fundamencie, piwnicą i gankiem. Wymiary domu 5x7. Parter jest otwarty z kominkiem. Kuchnia z fizycznym piecem kaflowym.
Góra to dwie niezależne sypialnie do których prowadzą drewniane schody. Dom posiada łazienkę. Media – prąd, woda, szambo. Działki znajdują się w centralnej części Rodzinnego Ogrodu Działkowego – Zalesiany. Cały ROD jest ogrodzony a na jego teren wjeżdża się przez bramę otwieraną pilotem. W części wspólnej działkowcy mogą korzystać z dużego basenu i dwóch brodzików. Pełnowymiarowego boiska do kosza i siatkówki. Boiska do gry w tenisa ziemnego i stołu do ping-ponga, szachów zewnętrznych i budynku świetlicy. Aleje na terenie ROD są wybrukowane i oświetlone. Do każdej działki można dojechać samochodem z możliwością parkowania na własnej działce.
Działka z domem – 59 000 zł. Działka bez domu – 24 000 zł.
Tel. 601 390 641.

Nr telefonu: 601 390 641
Powierzchnia m2: 1500
Altanka / Domek:
Ogrodzenie:
Podłączenie do prądu:
Podłączenie do wody:
Krzewy owocowe:
Kanalizacja:
Parking:

Udostępnij:  Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Regulamin:

  • Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.
  • Ogłoszenia domyślnie aktywne jest przez 60 dni. Można je edytować lub usuwać za pomocą danych przesłanych w mailu potwierdzającym dodanie ogłoszenia.
  • Prosimy o nieużywanie programów blokujących reklamy typu Adblock. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dzięki reklamom.
  • W celu lepszej promocji dodanych ogłoszeń prosimy o szerokie ich udostępnianie np. na Facebooku.

Polecane oferty